DELL 14_7000

Dell Inspiron 14 7000

Nowy wymiar pracy i rozrywki. Dosłownie.

Poznaj nową miniramkową 14-stkę Dell Inspiron z serii 7000 o innowacyjnych proporcjach 16x10, która daje ci aż o 13% więcej powierzchni ekranu przy wadze zaledwie 1,2 kg

bateria

Niczym nieskrępowana mobilność dzięki małym gabarytom, najnowocześniejszym złączom i długiej pracy na baterii

enegia

Wygoda pracy w dowolnych warunkach, przy biurku lub na kanapie, dzięki unikalnym rozwiązaniom funkcjonalnym Dell

dźwięk

Wysoka jasność i szczegółowość ekranu oraz kinowa paleta kolorów, byś nawet w domowych warunkach mógł oglądać filmy tak jak w kinie

jakość w standardzie

Jakość mamy w standardzie

Szukasz laptopa premium, który będzie wydajny, szybki, zagwarantuje ci płynne korzystanie z Internetu oraz wystarczająco dużo czasu na baterii? Podążaj za standardem Intel Evo, który spełniają wszystkie laptopy Dell z serii 7000.

Dla marki Dell standard ten nie jest celem, ale punktem wyjścia, aby tworzyć urządzenia najwyższej klasy pod względem funkcjonalności i designu.

like

Dobrana para

Lubisz ułatwiać sobie życie? Skorzystaj z funkcji Dell Mobile Connect i sparuj swojego smartfona z Inspironem 14, aby odbierać na nim SMS-y i połączenia oraz szybko przerzucać pliki z jednego urządzenia na drugie.

mobilnie uniwersalny na miejscu
dobrana para
nowa 15-stka

TERAZ 14-stka to nowa 15-stka

W Dell lubimy przecierać nowe szlaki. Chcieliśmy dać ci mały i lekki laptop, żebyś mógł korzystać z niego dosłownie wszędzie. Ale nie chcieliśmy zbytnio ograniczać powierzchni wyświetlacza.

Powstał 14-calowy miniramkowy Inspiron o innowacyjnych proporcjach 16x10 i faktycznej przekątnej ekranu 14,5”, który w porównaniu do innych laptopów tego formatu daje ci aż o 13% więcej powierzchni ekranu. Możesz ją zagospodarować na przykład na dodatkowy pasek narzędzi czy ikony Social Media.

więcej ekranu
inteligentny zawias

Pracuj jak ci wygodnie

Na biurku, kanapie czy kolanach – możesz go trzymać tak jak chcesz, bez obaw o przegrzanie. Inteligentny zawias Dell to nasz autorski pomysł, który unosi obudowę po otwarciu laptopa, zapewniając mu lepszą cyrkulację powietrza, a tobie wygodniejszy kąt nachylenia klawiatury.

System inteligentnych czujników natychmiast wykrywa czy laptop stoi na twardym czy miękkim podłożu albo czy jest trzymany w dłoni, po czym automatycznie dostosowuje moc procesora oraz intensywność chłodzenia.

wygodny
świetny dźwięk

Świetny dźwięk bez zewnętrznych głośników

Jedyna pokusa, jakiej nie możemy się oprzeć w Dell, to nieustanna potrzeba innowacji. W laptopach serii 7000, po raz pierwszy w historii Dell, rozmieściliśmy dwa spore dwuwatowe głośniki po obu stronach klawiatury.

Dzięki temu dźwięk lepiej się rozchodzi i nie wymaga zewnętrznych głośników. Dodatkowo apka Max Audio Pro pozwala nim sterować, na przykład podkręcić basy czy zredukować szumy.

dźwięk
praca zdalna

Zdalnie czyli normalnie

Odkąd zdalność stała się nową normalnością, wyposażenie audio-wideo zyskało szczególne znaczenie. Na szczęście w Dell oparliśmy się pokusie takich eksperymentów jak kamera wysuwana z klawiatury. Postawiliśmy raczej na dopracowanie standardowych sprawdzonych rozwiązań.

W ultra wąskiej górnej ramce zmieściliśmy obiektyw kamery, którą możesz zasłonić wbudowaną zasuwką, oraz dwa mikrofony stereo, pozwalające na redukcję dźwięków z tła.

HD
włącz się do pracy błyskawicznie

Włącz się do pracy błyskawicznie

Szef pilnie potrzebuje cię w pracy? Żaden problem. Nie musisz nawet odkładać komórki, bo Inspirona 14 z łatwością otworzysz jedną ręką. Zaś dzięki funkcji Windows Hello błyskawicznie zalogujesz się do systemu za pomocą włącznika z czytnikiem linii papilarnych.

bezpieczeństwo
wydajna bateria

Mobilność

z turbodoładowaniem

Na kablu czujesz się jak na smyczy? Odłącz go. Bateria Inspirona 7000 wytrzymuje nawet 9h. Wystarczy na cały dzień pracy albo na jeden sezon serialu.

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej mobilności, możesz zapewnić sobie dodatkowe 11h używając power banka do laptopów Dell – jedynego takiego akcesorium na rynku.

bateria

Najjaśniejsza pani seria 7000

Jeżeli w ciągu dnia ogarniasz naukę zdalną swoich dzieci, a w nocy nadrabiasz zaległości w pracy, to przyda ci się wyświetlacz o naprawdę wysokiej jasności. Wszystkie laptopy Dell serii 7000 mają ją na poziomie aż 300 NIT.

W połączeniu z matową powłoką antyrefleksyjną i podświetlaną klawiaturą w standardzie daje ci to niesamowity komfort pracy w każdych warunkach.

matowa powłoka

Home Office

z prawdziwego zdarzenia

Jeżeli w ciągu dnia ogarniasz naukę zdalną swoich dzieci, a w nocy nadrabiasz zaległości w pracy, to przyda ci się wyświetlacz o naprawdę wysokiej jasności. Wszystkie laptopy Dell serii 7000 mają ją na poziomie aż 300 NIT.

W połączeniu z matową powłoką antyrefleksyjną i podświetlaną klawiaturą w standardzie daje ci to niesamowity komfort pracy w każdych warunkach.

home office
thunderbolt4

więcej >

polecane akcesoria

MONITOR DELL 27

Monitor Dell 27 | S2721HS

Elegancki monitor FHD o przekątnej 27" doskonale pasuje do każdej przestrzeni i świetnie sprawdza się na co dzień. Elastyczność pracy i komfort przez cały dzień dzięki podstawce z regulacją wysokości, przechylania, wychylania i obracania w pionie.

ADAPTER Z ZESTAWEM GŁOŚNOMÓWIĄCYM DELL | MH3021P

Mobilny adapter z zestawem głośnomówiącym Dell | MH3021P

Pierwszy na świecie wieloportowy adapter z wbudowanym zestawem głośnomówiącym to kompleksowe rozwiązanie do obsługi połączeń i konferencji*.

ZESTAW Z BEZPRZEWODOWĄ KLAWIATURĄ

Zestaw z bezprzewodową klawiaturą i myszą Dell do wielu urządzeń | KM7120W

Możesz bezproblemowo pracować na trzech komputerach za pomocą niewielkiej klawiatury i myszy, które zapewniają porządek na biurku i niezwykłą wydajność dzięki nawet 36 miesiącom czasu eksploatacji baterii*.

ADAPTER ZŁĄCZA USB-C

Mobilny adapter złącza USB-C Dell | DA310

Kompaktowy, mobilny adapter „7 w 1” USB-C umożliwia przesyłanie danych i obrazu w znakomitej jakości oraz ładowanie notebooka mocą do 90 W, podczas gdy z niego korzystasz.