Dell XPS 17 Kolosalna moc w kompaktowej formie

Odkryj nowy wymiar pracy twórczej. Nasz 17-calowy XPS daje Ci pełną mobilność notebooka i potężną moc kalibru desktopa, zamknięte w kompaktowej, ultra cienkiej obudowie. Twórz, projektuj, edytuj szybciej i efektywniej niż kiedykolwiek.

Display icon
Ekran 4K+ InfinityEdge z odwzorowaniem kolorów 100% Adobe RGB
Display icon
Unikalna zaawansowana konstrukcja termiczna
Display icon
Najbardziej wydajny laptop z serii XPS

InfinityEdge czyli 17 cali w 15-calowej obudowie

Dzięki innowacyjnemu ekranowi InfinityEdge o bardzo wąskich ramkach i proporcjach 16:10, XPS 17 jest laptopem o najlepszym stosunku powierzchni ekranu do obudowy w swojej klasie (aż 93,7%). Oznacza to, że masz do dyspozycji 17-calowy ekran w 15-calowej obudowie, a w dodatku mniejszej niż jedna czwarta 15-calowych laptopów dostępnych na rynku.*

Aby móc wdrożyć wyświetlacz typu InfinityEdge w tym modelu, zastosowaliśmy nowy podwójny zawias, który został zaprojektowany tak, aby ramki wokół ekranu były jak najcieńsze z każdej strony. Nowa konstrukcja zawiasów ułatwia ponadto otwieranie notebooka i poprawia jego stabilność podczas korzystania z ekranu dotykowego. Masz do wyboru dwie opcje wyświetlacza: 4K Ultra HD+ lub Full HD+. Obie mają certyfikat Dolby Vision gwarantujący ci, że tworząc czy oglądając dowolne treści na tym ekranie, doświadczysz głębszej i szerszej palety kolorów niż na standardowym wyświetlaczu SDR.

*Źródło: Principled Technologies Report, Wrzesień 2020

INFINITY EDGE


4K ULTRA HD+


PODWÓJNY ZAWIAS

Laptop

GeFORCE RTX 2060


RAY TRACING / AI

Laptop

Moc RTX w 13mm obudowie

W konfiguracji z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX laptop XPS 17 daje ci dostęp do najnowszych technologii wspomagających tworzenie multimediów nowej generacji.

Technologia Ray Tracing pozwala renderować obrazy z optymalnym oświetleniem, cieniami i refleksami. Sztuczna inteligencja wspomaga czasochłonne, powtarzalne czynności, takie jak synchronizacja wideo, poprawa jakości obrazu, korekta kolorów, rozpoznawanie twarzy czy dostosowywanie stylów. Natomiast specjalne rozwiązania sprzętowe umożliwiają szybkie kodowanie i dekodowanie wideo, między innymi na potrzeby edycji i transmisji.

Ikona karty gaficznej

30% lepsze chłodzenie

XPS 17 to bezprecedensowa wydajność zamknięta w laptopie o grubości zaledwie 13,15mm (w najgrubszym miejscu). Aby schłodzić tak dużą moc w tak smukłej obudowie, opracowaliśmy nasz autorski innowacyjny system chłodzenia.

W porównaniu do standardowych rozwiązań zwiększa on cyrkulację powietrza aż o 30%. Dwa przeciwstawne wentylatory obracają się w przeciwnych kierunkach, rozprowadzając nawiew na większej powierzchni, dzięki czemu skuteczniej schładzają urządzenie. Ta rozwijana i opatentowana przez markę Dell technologia jest dostępna w konfiguracjach z kartami RTX.

Oprócz wentylatorów system chłodzenia obejmuje obszerną komorą parową (Vapor Chamber) szerokości całego laptopa, zapewniając jeszcze większą wydajność odprowadzania ciepła, co pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę notebooka i uzyskać wyższą moc.

PRZECIWSTAWNE WENTYLATORY


KOMORA PAROWA


Laptop
Ikona chłodzenia

Nasz najpotężniejszy XPS

ADAPTIVE PERFORMANCE

Laptop

XPS 17 to jak dotąd nasz najwydajniejszy model w tej serii. Oszałamiająca moc, jaką spotyka się zazwyczaj tylko w rozwiązaniach gamingowych, jest teraz dostępna w wersji mobilnej, abyś mógł pobierać, edytować i udostępniać swoje zdjęcia czy filmy 4K szybciej niż kiedykolwiek.

Funkcja Adaptive Performance, bazująca na najnowszej technologii Intel Dynamic Tuning, aktywnie zarządza mocą procesora, automatycznie dostosowując ją do twojego trybu pracy. Dzięki temu masz do dyspozycji najwyższą wydajność zawsze, gdy jej potrzebujesz lub oszczędzasz akumulator przy mniej intensywnej pracy. W trybie oszczędnym zmniejsza się także głośność urządzenia, przez co twój XPS 17 jest praktycznie bezgłośny.

Ikona pucharu

100% ADOBE RGB

Laptop

Dell Creator Edition
jeszcze więcej możliwości

XPS 17 Creator Edition* korzysta ze sterowników NVIDIA Studio i jest polecany do pracy twórczej w ramach programu RTX Studio firmy NVIDIA. To świetny sprzęt dla twórców, ponieważ został zaprojektowany z myślą właśnie o nich. Jego skuteczność i niezawodność zostały potwierdzone testami obejmującymi pracę w najpopularniejszych programach do pracy kreatywnej.

Potężna moc najwydajniejszych procesorów w połączeniu z ekosystemem peryferiów Dell, takich jak stacje dokujące czy wysokiej klasy monitory, daje ci komfort pracy niczym na komputerze stacjonarnym.

Wyświetlacz 4K+ o pokryciu 100% palety Adobe RGB umożliwia edycję filmów bez obaw o ich kolor. Karta graficzna NVIDIA pozwala znacznie szybciej renderować zdjęcia, grafiki i filmy w wysokiej rozdzielczości, podczas gdy ogromna pamięć masowa typu flash zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie twoje projekty.

*Minimalna zalecana konfiguracja: procesory i5, 16 GB, 512 GB (w przypadku tworzenia i edycji filmów lub grafiki zalecana jest niezależna jednostka przetwarzania grafiki).

Ikona pucharu

DOMOWA NAPRAWA DELL


BEZPŁATNA POMOC INFORMATYKA

Laptop

Serwis klasy premium

Wartością dodaną i gwarancją najwyższej jakości XPS-a 17 jest nasz 2-letni serwis klasy premium. Obejmuje on podjęcie naprawy kolejnego dnia roboczego od zgłoszenia usterki. Jeżeli jest to możliwe, od razu wyślemy ci część do wymiany, a jeśli nie, nasz ekspert naprawi laptop u ciebie w domu nawet w ciągu 3 dni roboczych.

Masz ponadto możliwość całodobowego kontaktu z konsultantem na naszej infolinii, w tym bezpłatną pomoc informatyka w różnych technicznych kwestiach, jak konfiguracja laptopa czy instalacja sterowników.

Ikona chłodzenia

Solidne i precyzyjne
wykonanie

SZLIFOWANE ALUMINIUM


PODWÓJNIE ANODOWANE KRAWĘDZIE


INKRUSTOWANE LOGO

Laptop

XPS 17 to ponadczasowy design oraz trwałość, na której możesz polegać.Precyzyjna aluminiowa obudowa, frezowana maszynowo w procesie obróbki CNCv(komputerowe sterowanie numeryczne) tworzy elegancki projekt o wysokiej jakości wykonania. Jest on mocniejszy i sztywniejszy niż w przypadku użycia magnezu czy tworzywa sztucznego.

Konstrukcja została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Połyskliwe, podwójnie anodowane krawędzie boczne podkreślają nieskazitelne wykończenie laptopa oraz zapobiegają zarysowaniu podczas korzystania ze złączy. Inkrustowane logo jest wycinane laserowo z blachy ze stali nierdzewnej i ręcznie wkładane do obrobionego, wyciętego konturu.

Ikona ustawień

Najlepszy ekran

GORILLA GLASS 6

Seria XPS to nieliczne laptopy na rynku wyposażone w 6 wersję kultowej powłoki ochronnej ekranu Corning Gorilla Glass. Daje ci to gwarancję, że możesz swobodnie dotykać wyświetlacza bez ryzyka porysowania go, nawet gdy przypadkowo przejedziesz po nim czymś twardszym niż opuszek palca.

Laptop

Chłodny i lekki

WŁÓKNO WĘGLOWE

Czarna podpórka pod nadgarstki, wykonana z włókna węglowego (carbon fiber), jest zainspirowana przemysłem lotniczym. Zapewnia maksymalną wytrzymałość i minimalną wagę. Wykazuje także dużą odporność na ciepło, zapewniając przyjemny chłód twoim nadgarstkom.

Laptop
Ikona ustawień

Kamera w wąskiej ramce

TYLKO 2,25MM

4-CZĘŚCIOWY OBIEKTYW

Kamera laptopa

W XPS-ie 17 zastosowaliśmy rewolucyjną konstrukcję kamery internetowej, umieszczoną w górnej wąskiej ramce laptopa. Jest ona niewielka (zaledwie 2,25 mm) i jeszcze lepsza niż wcześniej.

W nowym 4-częściowym obiektywie zastosowano więcej elementów niż w typowej kamerze internetowej, dzięki czemu obraz jest ostry w całym kadrze, a zaawansowana technologia eliminacji zakłóceń znacznie poprawia jakość przekazu wideo, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Obiektyw został złożony przy użyciu precyzyjnych urządzeń, by zagwarantować, że wszystkie punkty obrazu będą znajdowały się w obszarze ostrości.

Ikona ustawień

Rozmawiaj nawet
z 4 metrów

TOPOWE MIKROFONY

WAVES MAXX VOICE

Chcesz być w dobrym kontakcie ze światem? Unikaj zakłóceń na linii. XPS 17 został wyposażony w inteligentne mikrofony najwyższej klasy, likwidujące pogłos i redukujące szumy w tle.

Umieszczone w górnej części urządzenia, zapewniają lepsze wrażenia podczas konferencji Skype i korzystania z asystenta Cortana, umożliwiając komfortową rozmowę z odległości nawet 4 metrów od laptopa.

Komfort komunikacji podczas telekonferencji jest dodatkowo wspomagany oprogramowaniem Waves MaxxVoice, które sprawi, że brzmienie twojego głosu będzie czyste i wyraźne.

Laptop
Ikona ustawień

Zawsze gotowy do pracy

WYGODNA KLAWIATURA

POTĘŻNY TOUCHPAD

WINDOWS HELLO

Laptop

XPS 17 to laptop, w którym stawiamy przede wszystkim na twój komfort pracy. Masz do dyspozycji nie tylko większą powierzchnię ekranu, ale także większe i wygodniejsze klawisze oraz niewiarygodnie szklany precyzyjny touchpad większy niż nie jeden smartfon - o przekątnej prawie 6,9 cala

Nowa konstrukcja zawiasu sprawia, że laptop otworzysz szybko i wygodnie. Co więcej, natychmiast po otwarciu jest on gotowy do pracy, uruchamiając system w niespełna sekundę. Funkcja Windows Hello umożliwia ci błyskawiczne, bezpieczne zalogowanie się za pomocą odcisku palca lub kamery z rozpoznawaniem twarzy.

Ikona ustawień

Niesamowity dźwięk

GŁOŚNIKI WAVES NX 3D


PRZESTRZENNY DŹWIĘK

XPS 17 to pierwszy 17-calowy laptop na świecie, wyposażony w głośniki Waves Nx 3D, dostrojone przez wielokrotnego zdobywcę nagród Grammy producenta muzycznego Jacka Josepha Puiga.

Dwa duże, skierowane ku górze głośniki, uzupełnione dwoma tradycyjnymi głośnikami wysokotonowymi w podstawie, doskonale radzą sobie bez potrzeby zewnętrznego wspomagania. Pozwoli ci to na doświadczenie dyskretnego przestrzennego dźwięku, dostępnego dotychczas tylko w słuchawkach.

Laptop
Ikona ustawień
Laptop

3x szybsze
WiFi

WI-FI 6


KILLER AX1650

Z nowym XPS-em 17 wszystko zrobisz szybciej, włącznie z transmisją danych w sieci. Oparta na zaawansowanej technologii Wi-Fi 6, karta sieciowa Killer AX1650 jest prawie trzykrotnie szybsza niż rozwiązania poprzedniej generacji, umożliwiając ci super szybkie i płynne korzystanie z Internetu.

Ikona ustawień

Polecane aKCESORIA

Monitor Dell 27 | S2721HS

Elegancki monitor FHD o przekątnej 27" doskonale pasuje do każdej przestrzeni i świetnie sprawdza się na co dzień. Elastyczność pracy i komfort przez cały dzień dzięki podstawce z regulacją wysokości, przechylania, wychylania i obracania w pionie.

Stacja dokująca Dell Thunderbolt — WD19TB

Stacja dokująca Dell Thunderbolt Dock pozwala stworzyć idealne środowisko pracy dzięki pojedynczemu złączu USB Type-C, które realizuje zasilanie i transfer danych z szybkością 8 razy większą niż w przypadku USB 3.0.

Zestaw z bezprzewodową klawiaturą i myszą Dell do wielu urządzeń | KM7120W

Możesz bezproblemowo pracować na trzech komputerach za pomocą niewielkiej klawiatury i myszy, które zapewniają porządek na biurku i niezwykłą wydajność dzięki nawet 36 miesiącom czasu eksploatacji baterii*.

Pokrowiec Dell Premier | 17 PE1721V

Stylowy, ochronny pokrowiec z magnetycznym zatrzaskiem na notebook XPS 17 w podróży.