Dell Inspiron 13 7000 2w1
     Jeszcze więcej możliwości

Dell Inspiron 13 7000 2w1
     Jeszcze więcej możliwości

Swobodna praca i rozrywka

Wybierz Inspirona 13 7000 2w1 w jednej z dwóch konfiguracji: podstawowej Silver Edition lub zaawansowanej Black Edition. Poczuj niezwykłą swobodę działania, korzystając z niego jak tylko chcesz, w domu i w pracy.

Bezramkowy ekran InfinityEdge

Laptop do home office

Super jasny wyświetlacz

Interaktywne pióro

Zaprojektowana na lata obudowa

Mobilne kino domowe

ALUMINIOWA OBUDOWA
      ULEPSZONY ZAWIAS

Więcej niż laptop

Dell Inspiron 13 2w1 daje ci ogrom możliwości i udogodnień. Wzmocniony zawias, solidna aluminiowa obudowa oraz wytrzymały ekran zapewniają temu konwertowalnemu laptopowi niezwykłą elastyczność. Dzięki adaptowalnemu systemowi chłodzenia, wygodnie postawisz go na każdej powierzchni (biurku, kanapie czy kolanach) bez strat na wydajności.

Pisz i rysuj na ekranie

Jeśli zależy ci na maksymalnej dynamice i wygodzie pracy, wybierz wersję Black Edition. Dostępne tu w pakiecie interaktywne pióro zamieni twojego laptopa w cyfrowy notes. Dzięki niemu bezpośrednio na ekranie wykonasz odręczne notatki, naszkicujesz projekt lub dodasz komentarze do prezentacji. Pióro naładujesz w wygodnej ładowarce indukcyjnej umieszczonej w zawiasie.

Wybierając wersję Silver Edition możesz osobno dokupić kompatybilne pióro Dell PN350M. Użyjesz go od razu, bez konieczności parowania z laptopem, dzięki funkcji Microsoft Pen Protocol 1.5.

4096 PUNKTÓW NACISKU
      MICROSOFT PEN PROTOCOL 2.0

NOWY PROTOKÓŁ Wi-Fi 6
     STANDARD INTEL EVO

Pozostań w zasięgu

Z Inspironem 13 7000 odległość od routera schodzi na drugi plan. Nowy protokół bezprzewodowy Wi-Fi 6 poprawia zasięg hotspotów oraz zapewnia płynne działanie Internetu nawet w tak obciążonych miejscach jak lotniska czy kawiarnie.

Wszystko to gwarantują wysokie standardy platformy Intel EVO, spełniane przez naszego Inspirona 2w1. Dzięki temu masz pewność, że to laptop premium nie tylko z nazwy.

Systemowa ochrona wzorku

Z pewnością nie będziesz mógł napatrzeć się na swojego nowego Inspirona 2w1. Dotyczy to zarówno eleganckiej obudowy, jak i fenomenalnego wąskoramkowego ekranu. Jego przekątna 13,3” w formacie 16:9 oraz wysoka jasność 300 nit zapewniają ci mobilność połączoną z komfortem użytkowania w każdym oświetleniu. zięki funkcji Dell ComfortView nie zmęczysz wzorku, gdyż systemowo redukuje ona emisję szkodliwego niebieskiego światła.

JASNOŚĆ 300 NIT
     TRYB COMFORT VIEW

100% sRGB

Pełna zgodność barw

100%-owa zgodność wyświetlacza z międzynarodowym standardem palety barw sRGB daje ci pewność, że kolory twoich filmów, zdjęć i grafik będą dokładnie takie same na komórce, laptopie czy po wydrukowaniu.

Więcej cennego czasu

W Dell cenimy twój czas, więc Inspiron 13 2w1 chętnie go dla ciebie zaoszczędzi. Dzięki czytnikowi linii papilarnych (Silver Edition), lub kamerze na podczerwień (Black Edition) błyskawicznie zalogujesz się do laptopa, natomiast funkcja ExpressCharge pozwoli ci naładować baterię do 80% zaledwie w godzinę!

BŁYSKAWICZNE LOGOWANIE
     EKSPRESOWE ŁADOWANIE

4K ULTRA HD

Mniej znaczy więcej

Kompaktowy i zdumiewająco szczegółowy – oto ekran 13-calowego Inspirona 2w1 z serii 7000. Pomimo niewielkiego rozmiaru, wyświetlacz 4K Ultra HD o potężnej rozdzielczości 3840x2160px idealnie nada się do kreatywnej pracy, wymagającej uwzględnienia dużej ilości detali.

Poczuj się jak w kinie

Jeśli zechcesz, Inspiron 13 2w1 może stać się twoim prywatnym kinem. Dzięki konwertowalnej obudowie laptopa, postawisz go w najwygodniejszej dla siebie pozycji, a wydajna cyrkulacja powietrza utrzyma odpowiedni poziom chłodzenia nawet przy najdłuższych seansach.

Jakość obrazu w Inspironie z serii 7000 również stoi na najwyższym poziomie. Z paletą barw DCI-P30, zapewnioną przez aplikację Dell Cinema Color, filmy i seriale zobaczysz dokładnie w takich barwach i świetle, w jakich chcieli pokazać je twórcy. Kolory dodatkowo uwydatnia głęboka czerń, zapewniana przez używany w Hollywood tryb HDR Dolby Vision.

DELL CINEMA COLOR
     HDR DOLBY VISION

NAWET 9H NA BATERII
    DODATKOWE 11H

Pojemna bateria i nie tylko

Im dłużej bez kabla, tym lepiej. W przypadku Inspirona 2w1 może to być nawet 9h. Pojemna bateria to nie wszystko. Jeśli potrzebujesz dodatkowego zasilania, skorzystaj z power banka do laptopów Dell i zapewnij sobie dodatkowe 11h nieskrępowanej mobilności.

Innowacja i tradycja w jednym

W Dell kochamy innowacje, co nie znaczy, że stronimy od sprawdzonych rozwiązań. Wyposażyliśmy naszego Inspirona 13 2w1 w najszybsze w historii złącze Thunderbolt 4, ale pozostawiliśmy również stare dobre USB i HDMI.

PEŁNOWYMIAROWE PORTY
     THUNDERBOLT 4

DELL MOBILE CONNECT

Integracja ze smartfonem

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect łatwo sparujesz swojego Inspirona ze smartfonem. Pozwoli ci to na odbieranie połączeń, pisanie SMS-ów czy nawet przeglądanie zawartości telefonu na ekranie twojego laptopa. Technologia ta zapewni ci również bezpieczne połączenie do transferu danych.

Ekologicznie zaangażowany

DOMOWA NAPRAWA DELL

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka części zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego lub naprawa na miejscu nawet w ciągu 3 dni roboczych.

Dell Inspiron 4 7000 - Praca i rozrywka w nowym wymiarze