Dell Inspiron 4 7000 - Praca i rozrywka w nowym wymiarze

Dell Inspiron 4 7000 - Praca i rozrywka w nowym wymiarze

Czas na wygodę

Nowy Dell Inspiron 14 z serii 7000 zaskoczy cię swoją funkcjonalnością i ergonomią. Ma ekran większy od poprzednika aż o 13%, ważąc przy tym zaledwie 1,2kg! Zaznaj niebywałego komfortu użytkowania zarówno w pracy jak i w domu.

Bezramkowy ekran InfinityEdge

Innowacyjny format i proporcje ekranu

Super jasny wyświetlacz

Bardzo jasny i szczegółowy ekran z kinową paletą kolorów

Zaprojektowana na lata obudowa

Super szybkie WI-FI pozwalające na korzystanie z sieci bez przeszkód

Super szybkie WI-FI
      precyzyjny touchpad
      aluminiowa obudowa

Mocny elegant

W parze z Inspironem 14 7000 idzie gwarancja wszystkiego, czego można oczekiwać od urządzenia klasy premium. Modele z tej serii spełniają, a nawet przekraczają standardy Intel Evo, co pozwoli ci doświadczyć doskonałej wydajności, płynnego Internetu oraz pojemnej baterii. W Dellu jakość nie kończy się na funkcjonalności, dlatego wysokiej klasy podzespoły zostały zamknięte w eleganckiej obudowie wykonanej z solidnego aluminium.

Połącz się ze smartfonem

Jeśli chcesz pracować jeszcze wygodniej, funkcja Dell Mobile Connect spełni twoje oczekiwania. Pozwoli ci na szybkie sparowanie twojego smartfona z laptopem, byś mógł z komputera odbierać połączenia oraz SMS-y.

Dell mobile connect

Super szybkie WI-FI
     precyzyjny touchpad
     aluminiowa obudowa

Większa powierzchnia ekranu

Inspiron 14 daje ci więcej powierzchni roboczej, pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i smukłej obudowy. Ekran o faktycznej przekątnej 14,5” to aż o 13% więcej wyświetlacza niż u poprzednika. Możesz wykorzystać go na dodatkowe ikony swoich ulubionych programów, a po pracy pozwoli ci na bardziej komfortowe oglądanie seriali.

Rozmawiaj jak na żywo

Coraz bardziej powszechna komunikacja zdalna wymaga dobrego wyposażenia audio-wideo, więc w Inspironie 14 położono na to szczególny nacisk. Kamera umieszczona w górnej ramce zapewni naturalną perspektywę, a bezpieczna zasuwka zatroszczy się o twoją prywatność, kiedy skończysz spotkanie online. Całości dopełniają dwa mikrofony stereo redukujące szumy z tła, dzięki którym rozmowy na odległość staną się przyjemniejsze i wygodniejsze dla obu stron.

Zasuwana kamera
     mikrofony stereo

Super szybkie WI-FI
     precyzyjny touchpad
     aluminiowa obudowa

Muzyka dla twoich uszu

W Inspironie 14 7000 możesz delektować się czystym, przestrzennym dźwiękiem nawet bez używania zewnętrznych głośników. O jego doskonałą jakość zatroszczą się dwa dwuwatowe głośniki wbudowane po obu stronach klawiatury. Aplikacja Max Audio Pro pozwoli ci na dodatkową kontrolę dźwięku, dzięki prostej modyfikacji basów czy redukcji szumów.

Chłodny i wygodny

Pojemna bateria daje ci komfort korzystania z Inspirona 14 w dowolnym miejscu: na biurku, kanapie czy na kolanach. Inteligentny system chłodzenia dostosuje natężenie pracy wentylatorów do powierzchni, na której znajduje się laptop. Po otwarciu klapy, inteligentny zawias lekko unosi obudowę, zapewniając tym samym jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Przy okazji kąt nachylenia klawiatury staje się wygodniejszy do pisania.

Adaptacyjny system chłodzenia
     inteligentny zawias

Czytnik linii papilarnych

Błyskawiczne logowanie

Z Inspironem 14 nie będziesz tracił swojego cennego czasu na uruchamianie laptopa i logowanie się do systemu. Teraz zrobisz to błyskawicznie i wygodnie dzięki włącznikowi z czytnikiem linii papilarnych.

Bez kabla, bez problemu

Dzięki wydajnej baterii możesz korzystać z Inspirona 14 bez konieczności podłączania go do zasilania nawet przez 9h. Jeśli jednak masz dużo pracy lub właśnie pojawił się nowy sezon twojego ulubionego serialu, dodatkowe 11h zapewni ci podręczny power bank do laptopów Dell – jedyne takie akcesorium na rynku.

Nawet 9h na baterii
     dodatkowe 11h

Jasność 300 nit
    powłoka antyrefleksyjna

Jasny jak słońce

Z Inspironem 14 stworzysz zgrany duet zarówno we wnętrzach jak i w pełnym słońcu. Pozwoli ci na to wyświetlacz o wysokiej jasności 300 NIT. Wyposażony dodatkowo w powłokę antyrefleksyjną i podświetlaną klawiaturę, zapewni ci najwyższą wygodę użytkowania w każdym świetle.

Zobacz różnicę

Wyświetlacz Inspirona 14 z serii 7000 to nie tylko jasność, ale i doskonała jakość obrazu. Dzięki niej oglądanie filmów i seriali nabierze zupełnie nowego wymiaru. Aplikacja Dell Cinema Color pokazuje kinowe produkcje w palecie barw DCI-P3, czyli dokładnie tak jakby chcieli tego ich twórcy. Tryb HDR Dolby Vision, również używany w Hollywood, zapewnia niezwykle głęboką czerń, która podkreśla wszystkie inne kolory.

Dell cinema color
     hdr dolby vision

Thunderbolt 4

Z laptopa w Home Office

Jeśli zajdzie taka potrzeba, Inspiron 14 7000 pozwoli ci na szybkie i łatwe stworzenie swojego małego biura. Wyposażony jest on w najszybsze w historii złącze Thunderbolt 4, dzięki któremu za pomocą zaledwie jednego kabla błyskawicznie połączysz w całość różne urządzenia peryferyjne, takie jak monitor, klawiatura czy stacja dokująca.

Ekologicznie zaangażowany

DOMOWA NAPRAWA DELL

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka części zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego lub naprawa na miejscu nawet w ciągu 3 dni roboczych.

Dell Inspiron 4 7000 - Praca i rozrywka w nowym wymiarze