Dell G15 podnieś poziom swojego gamingu

cooling-icon

Chłodzenie na poziomie najlepszych laptopów w swojej klasie

laptop-icon

Oryginalny design i wytrzymała konstrukcja

tools-icon

Obsługa serwisowa klasy biznes


Balans między pracą i rozrywką

Jest czas na pracę i czas na relaks. Czas na laptopa Dell G15 jest zawsze. Został stworzony tak, by optymalnie połączyć funkcje potrzebne do codziennej pracy oraz wymagania fanów e-sportu. Poznaj następcę modeli G3 i G5 i na 15-calowym ekranie o odświeżaniu 165Hz łącz przyjemne z pożytecznym.

INTEL CORE 10. GEN. NVIDIA GEFORCE RTX FULL HD 1920X1080

Poczuj tę moc w działaniu

Pracuj na najwyższych obrotach, graj wykorzystując wszystkie moce. Dzięki wielozadaniowemu procesorowi Intel Core 10. generacji z serii H, twój G15 dotrzyma ci kroku przy realizacji każdego zadania. Gwarantuje ci wydajność pracy i szybkość działania jakiej oczekujesz. Nawet gdy zdobywasz nowe poziomy gry i ważny jest refleks oraz każdy ułamek sekundy, możesz polegać na jego niezawodności. Dzięki wyświetlaczowi Full HD i dostępnej do wyboru wersji G15 z kartą graficzną NVIDA GeForce RTX 3060 z architekturą RTX 2.generacji zatracisz się w świecie wirtualnym jak realnym i poczujesz czym jest gaming na najwyższym poziomie.

Zachowaj zimną krew, nawet w najgorętszych sytuacjach

Gorące akcje pełne niespodziewanych zwrotów wymagają najwyższej wydajności. Aby ci ją zagwarantować stworzyliśmy innowacyjny system chłodzenia, na który składają się aż 2 wloty i 4 wyloty powietrza. Dzięki temu ciepło jest odpowiednio rozpraszane a chłodzenie pozostaje na optymalnym poziomie.

2 WENTYLATORY 4 WYLOTY POWIETRZA

FUNKCJA GAME SHIFT

Najwyższe obroty od ręki

Jeśli włączasz grę i wiesz, że od początku będzie gorąca akcja oraz że potrzebujesz najwyższych obrotów, stworzyliśmy dla ciebie odpowiednią funkcję. Wciskając FN i Game Shift od ręki otrzymasz maksymalną moc wentylatorów i wysoką, stałą wydajność swojego laptopa.

DESIGN INSPIROWANY ALIENWARE MATOWE WYKOŃCZENIE OBUDOWY

Styl, który przyciąga

G15 łączy w sobie stylowy i minimalistyczny design z użytecznością, której oczekujesz. Na zewnątrz cieszy gamingowe wzornictwo inspirowane stylem kultowego Alienware’a natomiast rozwiązania projektowe sprawiają, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Smukła i wytrzymała obudowa o grubości zaledwie 23,3 mm posiada matowe wykończenie, by twój sprzęt wyglądał estetycznie nawet po wielu godzinach korzystania. Dodatkowo, byś mógł w pełni skoncentrować się na działaniu, większość portów została umieszczona z tylu. Unikniesz dzięki temu rozpraszania przez poplątane kable.

TESTY ZAWIASÓW
     TESTY KLAWIATURY
     TESTY SZTYWNOŚCI

Twarda sztuka do zadań specjalnych

Wiemy, że liczy się niezawodność i odporność, nawet na ekstremalne sytuacje. Dlatego poddaliśmy G15 testom wytrzymałości. Wyniki? Przetrwa krótkie działanie wysokiej temperatury (do 65°C), 25 tysięcy wygięć podstawy i pokrywy, 20 tysięcy otwarć i zamknięć zawiasu. Chcesz więcej? Touchpad działa po milionie uderzeń a klawiatura po 10 milionach!

Serwis najwyższej klasy

Nie chcemy by cokolwiek cię ograniczało, dlatego oddajemy w twoje ręce sprzęt najwyższej klasy a wraz z nim wsparcie techniczne na takim samym poziomie. Wybierając G15 otrzymasz roczny serwis Next Business Day (Domowa Naprawa Dell). Części zamienne wyślemy ci następnego dnia roboczego lub jeżeli wybierzesz naprawę na miejscu, otrzymasz ją do 3 dni roboczych.

WYSYŁKA CZĘŚCI NASTĘPNEGO DNIA
     NAPRAWA NA MIEJSCU DO 3 DNI

DO 32GB RAM
     DO 2 DYSKÓW SSD M.2

Wymagania rosną? Możliwości również!

Kiedy poczujesz, że chcesz zwiększyć możliwości twojego G15, możesz to z łatwością zrobić. Dzięki dwóm gniazdom SODIMM (2933 MHz) możesz rozbudować pamięć RAM nawet do 32GB. Dodatkowo, G15 obsługuje dwa dyski SSD M.2 2230/2280, zapewniające ci do 2TB pojemności każdy.

100% sRGB
      165 HZ
      300 NIT

Doskonały obraz

Zależy ci na żywych i realistycznych kolorach? Wybierz G15 z wyświetlaczem Full HD (1920x1080) o 100% odwzorowaniu palety barw sRGB i częstotliwości odświeżania obrazu 165Hz. Grając otrzymasz szybszy czas reakcji (do 13 ms), a pracując w trudnym oświetleniu komfort (dzięki jasności 300 nit).

GRUBOŚĆ 2,33CM
     SUPER SZYBKIE WI-FI 6
     WYDAJNA BATERIA 56WH LUB 68WH

Smukły, mobilny, wydajny

Innowacyjna technologia i moc zostały zamknięte w stylowej i smukłej obudowie (niespełna 2,5 cm grubości). G15 został wyposażony w funkcje i technologie, które są niezbędne do tego byś mógł zabrać go ze sobą wszędzie. Na przykład dzięki funkcji Wi-Fi 6 będziesz mógł cieszyć się stałym i płynnym transferem danych, nawet podczas grania i pracy w wymagających programach. Dodatkowo, za sprawą wydajnej baterii 56 WH lub 68 WH możesz cieszyć się godzinami działania bez konieczności ładowania.

Stylowa ergonomia

G15 łączy w sobie komfort użytkowania z nowoczesnym i minimalistycznym designem. Nie chcemy, by rozpraszały cię kable, dlatego większość złączy znajduje się z tyłu laptopa. Klawiatura jest podświetlana, a przyciski WSAD zaznaczone, byś mógł z niej wygodnie korzystać nawet podczas długich nocnych sesji gamingowych. Jeśli wybrałeś model z czterostrefową podświetlaną klawiaturą RGB, możesz nią zarządzać w dedykowanej aplikacji Alienware Command Center, zapożyczonej z kultowej marki gamerów Alienware.

ZŁĄCZA Z TYŁU LAPTOPA
     PODŚWIETLANA KLAWIATURA
     OPCJONALNE CZTEROSTREFOWE
     PODŚWIETLENIE

ALIENWARE COMMAND CENTER

Graj w swoim indywidualnym stylu

Możesz kontrolować i personalizować funkcjonalność G15 do odpowiedniej gry. Wszystko za sprawą Alienware Command Center, oprogramowania dedykowanego laptopom gamingowym Dell i Alienware. Interfejs aplikacji pozwala ci na stałe połączenie twoich preferencji z biblioteką gier, bez względu na źródło, z którego akurat odpalasz rozgrywkę, dlatego za każdym razem możesz grać dokładnie w takim stylu jaki lubisz.

OPCJONALNY THUNDERBOLT 3
      OPCJONALNA KARTA LAN 2,5GB/S

Dobierz funkcje do swoich wymagań

Dell G15 jest dostępny w odmiennych wersjach konfiguracyjnych. Warto rozważyć te możliwości. W zależności od wybranej karty graficznej, masz do dyspozycji różne złącza. Na przykład w pakiecie z kartą RTX 3060 otrzymujesz port Thunderbolt 3, pozwalający łatwo zamienić laptopa w komputer stacjonarny z kilkoma monitorami oraz kartę LAN o przepustowości aż 2,5GB/s.

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka częsci zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego lub naprawa na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.

windows10

dell

intel