Dell Inspiron 15 3000 

      Niezawodny do codziennej pracy i nauki

cooling-icon

Aż do 16GB RAM

laptop-icon

Szybkie dyski SSD

tools-icon

Wiele klasycznych portów


Niezawodny do codziennej pracy i nauki

Inspiron 15 z serii 3000 to idealne połączenie innowacyjnego i solidnego laptopa z przystępną ceną. Wybierając go zyskasz partnera do codziennej pracy lub nauki oraz gwarancję jakości i wydajności.

WSZECHSTRONNE TESTY WYTRZYMAŁOŚCI

Zdaje egzamin, również ten na wytrzymałość

By mieć pewność, że twój nowy Inspiron cię nie zawiedzie poddaliśmy go wymagającym testom wytrzymałości. Klawisze klawiatury wytrzymują aż 5 milionów uderzeń, zawiasy i obudowę poddaliśmy dziesiątkom tysięcy ruchów w postaci otwierania, zamykania, wyginania. To jeszcze nie koniec, twój Inspiron 15 wytrzymuje krótkotrwałe przebywanie w ekstremalnych temperaturach: nawet do -40°C i aż do +65°C. Jednym słowem: jakość Dell gwarantowana!

Domowa Naprawa Dell

Wybierając Inspirona 15 otrzymujesz nie tylko innowacyjny sprzęt, ale też niecodzienną i troskliwą opiekę klienta. W razie awarii zapewniamy natychmiastową pomoc konsultanta. Jeżeli będziesz potrzebował części zamiennych, wyślemy ci je następnego dnia roboczego, a jeśli wybierzesz naprawę na miejscu, będziemy u ciebie do 3 dni roboczych.

NATYCHMIASTOWA POMOC W RAZIE AWARII 

     NAPRAWA NA MIEJSCU W 3 DNI

CICHA PRACA 

     ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY

Komfortowa praca, dzięki pojemnym i wydajnym dyskom

Zapomnij o czasochłonnym i częstym usuwaniu plików, by zyskać miejsce na zapisanie nowych danych. Dyski SSD Inspirona 15 z serii 3000 dadzą ci nie tylko miejsce, ale też bardziej wydajną i cichą pracę. Warto też wspomnieć, że są odporniejsze na wstrząsy niż klasyczne HDD, dzięki czemu możesz zabrać swojego laptopa ze sobą wszędzie, nie martwiąc się o utratę plików.

Moc i wydajność w idealnych proporcjach

Myślisz szybko, działasz jeszcze szybciej? Świetnie, Inspiron 15 również. Dzięki połączeniu pojemnej pamięci RAM DDR4 (aż do 16GB) z mocą procesora Intel Core otrzymasz płynne działanie i szybki czas reakcji. Dzięki temu możesz bez zakłóceń i spowolnień przełączać się między aplikacjami lub pracować w kilku programach jednocześnie.

DO 16GB RAM 

     WYDAJNE PROCESORY INTEL CORE

LŻEJSZY O 11,88% 

     POWŁOKA ANTYODBLASKOWA

Stworzony do podróży

Kiedy poznasz Inspirona 15 3000 nie będziesz chciał się z nim rozstać, a co najlepsze, nie będziesz musiał. Jest o 11,88% lżejszy od swojego poprzednika, co w połączeniu ze smukłą obudową pozwala ci na jego wygodny transport. Gwarantuje ci komfortową pracę, bez względu na oświetlenie, a to za sprawą ekranu FHD o powłoce antyodblaskowej.

Skup się na tym co istotne

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect możesz łatwo sparować swój telefon z laptopem i wyświetlać jego zawartość na ekranie komputera. Będziesz odbierać połączenia, SMS-y i powiadomienia nie zerkając nawet na telefon.

DELL MOBILE CONNECT

KLASYCZNE PORTY I ZŁĄCZA WINDOWS 10 HOME/PRO

Łączymy klasykę z innowacją

Inspiron 15 to innowacyjny sprzęt, w którym znajdziesz również klasyczne rozwiązania, jak znane i lubiane porty oraz złącza (USB czy HDMI). System operacyjny Windows 10 Home lub Windows 10 Pro zapewnia najlepsze połączenie funkcji dobrze ci znanych oraz innowacji, które pokochasz.

Stwórz w pełni wyposażone biuro

Jeśli zechcesz, łatwo rozszerzysz swoje stanowisko pracy o wiele funkcjonalnych dodatków Dell, takich jak monitor, bezprzewodowa klawiatura i mysz czy napęd optyczny.

SZEROKI WYBÓR PERYFERIÓW

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka częsci zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego
lub naprawa na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.