Dell Inspiron 15 5000 Ryzen Edition

cooling-icon

Doskonały procesor AMD Ryzen 4000 z grafiką Radeon

laptop-icon

Wydajna bateria, którą naładujesz od 0 do 80% już w godzinę (ExpressCharge)

tools-icon

Możliwość rozbudowy RAM i Dual SSD


Mobilny i wydajny jak ty

Odkryj Inspirona 15 z serii 5000, a wraz z nim doskonałą jakość pracy w każdym miejscu. Jest lekki, smukły i niezawodny, dlatego będziesz mógł pracować szybko i wydajnie, niezależnie od tego gdzie jesteś.

DUAL SSD 

     ROZBUDOWA RAM

Dodaj sprzęt, powiększ jego możliwości

Kiedy uznasz, że tego potrzebujesz, możesz rozbudować swojego Inspirona 15 i powiększyć jego możliwości. Dzięki Dual SSD podepniesz aż dwa dyski SSD, rozbudujesz pamięć do 2TB, przez co zwiększysz również jego prędkość dwukrotnie! Dodatkowo, możesz zwiększyć RAM z 8GB nawet do 32GB.

Domowa Naprawa Dell

Wraz z Inspironem 15 otrzymujesz wsparcie naszych ekspertów. W jego ramach uzyskasz od nas natychmiastową pomoc w razie awarii. Części zamienne wyślemy ci następnego dnia roboczego lub jeżeli wolisz naprawę na miejscu, otrzymasz ją w ciągu 3 dni roboczych. Możesz też skorzystać z serwisu klasy premium w atrakcyjnej cenie.

DOMOWA NAPRAWA DELL SERWIS KLASY PREMIUM

CZUJNIK OTWARCIA POKRYWY 

     WINDOWS HELLO 
     
     MICROSOFT ONE DRIVE

Otwierasz i działasz: ty i on

Inspiron jest gotowy do pracy w każdej sytuacji. Dzięki czujnikowi otwarcia pokrywy, uruchamia się w mniej niż 1 sekundę! Funkcja Windows Hello pozwala zalogować się natychmiastowo do systemu, za sprawą kamery z rozpoznawaniem twarzy lub odcisku palca, a usługa Microsoft One Drive, daje ci swobodny dostęp to wszystkich twoich plików niezależnie od tego gdzie jesteś.

Design i jakość wykonania

Inspiron 15 to idealne połączenie stylowego wzornictwa z ergonomią. Wygodna pełnowymiarowa klawiatura jest podświetlana i odporna na zachlapania, a solidna, głównie aluminiowa obudowa, wytrzymała. Komfortową pracę niezależnie od miejsca gwarantuje ci niski skok klawisza (1,3mm) i duży touchpad.

SOLIDNA OBUDOWA 

     KLAWIATURA ODPORNA NA ZACHLAPANIA NISKI SKOK KLAWISZA

MATOWY WYŚWIETLACZ DOLBY VISION 

     SZEROKI KĄT WIDZENIA

Wyświetlaj w fenomenalnej jakości

Zachwycisz się tym co zobaczysz na Inspironie 15. Matowy wyświetlacz i matryca WVA (Wide View Angle) odznaczająca się szerokim kątem widzenia, pozowali ci zaprosić do wspólnego seansu kilka osób. Dzięki technologii Dolby Vision poczujecie się jak w kinie. Zwiększa ona bowiem zakres dynamiki HDR, sprawiając, że czerń jest nawet 10-krotnie ciemniejsza, a jasne kolory 40-krotnie jaśniejsze.

Świeże spojrzenie i komfort pracy

Inspiron 15 z serii 5000 posiada rozwiązania, które chronią twój wzrok. Certyfikowana funkcja redukcji niebieskiego światła Comfort View Plus dba o twoje oczy, a wysoka jasność ekranu (aż 300 nit) pozwala na bezproblemowe korzystanie z laptopa w pomieszczeniach i na zewnątrz, niezależnie od pory dnia.

JASNOŚĆ 300 NIT 

     COMFORT VIEW PLUS

WI-FI 6

Szybkie i płynne Wi-Fi

Ciesz się stabilnym połączeniem sieciowym i płynnym transferem danych. Dzięki zaawansowanej technologii Wi-Fi 6 nawet pracując w kawiarniach lub używając sieci w zatłoczonych miejscach, transfer będzie szybszy, a ty unikniesz wielu frustracji.

Naładuj baterię w godzinę

Inspiron 15 to możliwość pełnej mobilności i pracy w każdym miejscu. Bateria jest gotowa do działania przez wiele godzin, a dzięki funkcji ExpressCharge naładujesz ją od 0 do 80% w zaledwie godzinę! Dodatkowo, nowoczesny tryb czuwania (Modern Stand By) sprawi, że twój laptop będzie gotowy do pracy nawet w trybie uśpienia, dzięki czemu błyskawicznie uzyskasz dostęp do potrzebnych ci plików czy aplikacji.

SZYBKIE ŁADOWANIE BATERII 

     NOWOCZESNY TRYB CZUWANIA

TRWAŁE ZAWIASY WYTRZYMAŁE KLAWISZE 

     SOLIDNA OBUDOWA

Twardy partner do zadań specjalnych

Sprawdziliśmy Inspirona 15 w naprawdę trudnych warunkach. Wiemy, że znosi wysokie temperatury i przez krótki czas przetrwa aż 65° C! Podstawa i pokrywa działają bez zarzutu nawet po 25 tysiącach ruchów skręcających, a zawiasy po 20 tysiącach otwarć i zamknięć. Klawisze dostają od nas medal za wytrzymałość – 10 milionów uderzeń ich nie wzrusza. Przyciski panelu dotykowego pozostają sprawne nawet po milionie uderzeń.

Rozbuduj swoje domowe biuro

Inspiron 15 zapewnia ci łatwe podłączanie urządzeń dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB typu C z funkcją zasilania i obsługą standardu DisplayPort. Możesz na przykład podłączyć monitor, przez który jednocześnie naładujesz swojego laptopa. Twoja praca wymaga większej ilości ekranów? Wykorzystując stację dokującą Dell podłączysz nawet kilka monitorów!

WIELOFUNKCYJNY PORT USB TYPE-C

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka częsci zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego
lub naprawa na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.