DELL

Dell Inspiron 14 5000

Elastyczność i swoboda w najlepszej formie

Lekki, smukły i niezawodny. Taki właśnie jest Inspiron 15 z serii 5000. Łączy w sobie wszystko czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Najnowszą technologię, elegancki design i wydajność. Sięgnij po niego i pracuj na najwyższym poziomie!

measurement-icon

Najlżejszy 15” Inspiron w historii serii 5000

laptop-icon

Stylowa i ultra smukła linia

repair-icon

Możliwość rozbudowy RAM i Dual SSD

SOLIDNA OBUDOWA 
       KLAWIATURA ODPORNA NA ZACHLAPANIA 
       NISKI SKOK KLAWISZA 
       PODŚWIETLANA KLAWIATURA

Ponadczasowy design i solidność wykonania

Inspiron 15 to uosobienie ergonomii w najlepszym stylu. Został wykonany z ogromną dbałością o każdy szczegół. Solidną obudowę, dzięki temu że w dużej części składa się z aluminium, odznacza wysoka wytrzymałość.
Komfort codziennego używania dają odporna na zachlapania, pełnowymiarowa klawiatura o niskim skoku klawisza w połączeniu z dużym i wygodnym touchpadem.

Zdał egzamin w ekstremalnych warunkach

Inspirona 15 poddaliśmy niecodziennym próbom na wytrzymałość. Podstawa i pokrywa wytrzymają 25 tysięcy ruchów skrętnych, dlatego masz pewność, że wnętrze jest solidnie zabezpieczone. To jeszcze nie koniec. Klawisze dostają od nas medal za wytrzymałość – 10 milionów uderzeń ich nie wzrusza. Przyciski panelu dotykowego pozostają sprawne nawet po milionie uderzeń.

TRWAŁE ZAWIASY 
       WYTRZYMAŁE KLAWISZE 
       SOLIDNA OBUDOWA

MATOWA POWŁOKA EKRANU 
       DOLBY VISION 
       SZEROKI KĄT WIDZENIA

Barwy, które zachwycają

Poczuj się jak w kinie, dzięki technologii Dolby Vision, która zwiększa zakres dynamiki HDR i sprawia, że czerń jest nawet 10-krotnie ciemniejsza, a jasne kolory 40-krotnie jaśniejsze. Matowy wyświetlacz i realistyczne odwzorowanie kolorów zapewni ci rozrywkę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, dzięki Matrycy WVA (Wide View Angle) obejrzysz seans komfortowo z kilkoma osobami, ponieważ masz zagwarantowany szeroki kąt widzenia.

Dba o twój wzrok i komfort

Z Inspironem 15 z serii 5000 zachowasz świeże spojrzenie nawet po wielu godzinach pracy. Wysoka jasność ekranu pozwala na bezproblemowe korzystanie z laptopa w pomieszczeniach i na zewnątrz, niezależnie od pory dnia.

WYSOKA JASNOŚĆ EKRANU

WIELOFUNKCYJNY PORT USB TYPE-C 
       DISPLAY PORT 
       POWER DELIVERY

Podłączaj urządzenia łatwo i szybko

Wielofunkcyjny port USB typu C drugiej generacji, z funkcją zasilania i obsługą standardu DisplayPort zapewnia zgodność z większą liczbą urządzeń peryferyjnych. Możesz na przykład podłączyć monitor, przez który jednocześnie naładujesz swojego Inspirona. Potrzebujesz stworzyć prawdziwe centrum zarządzania? Wykorzystując stację dokującą Dell podłączysz nawet kilka monitorów!

Moc i płynne działanie

W Inspironie 15 ukryliśmy moc procesor Intel Core 11 generacji, by dać ci swobodę w płynnym wykonywaniu wielu zadań w tym samym czasie. Jeżeli wybierzesz wariant z kartą graficzną NVIDIA GeForce MX450 z pamięcią graficzną GDDR5 o pojemności 2 GB będziesz mógł skorzystać z dodatkowej mocy i zwiększonej wydajności.

INTEL CORE 11. GEN 
       NVIDIA GeForce MX450 
       INTEL Xe

INTELIGENTNY ZAWIAS

Wydajny w każdym miejscu

Inspiron 1 rozpoznaje, kiedy trzymasz go w rękach, na kolanach lub na biurku. Ponieważ został wyposażony w inteligentny zawias Adaptive Thermals urządzenie tak zarządza temperaturą by dać ci najlepszą wydajność w danym miejscu i czasie. Sam dostosowuje profile termiczne, a tobie zapewnia maksymalną produktywność.

Możliwości, które rosną wraz z wymaganiami

Chcemy byś w każdej chwili, kiedy poczujesz, że to potrzebne mógł zwiększyć możliwości swojego Inspirona 15. Dlatego możesz na przykład zwiększyć dwukrotnie jego prędkość. Jak to możliwe? Dzięki Dual SSD podepniesz aż dwa dyski SSD i rozbudujesz pamięć laptopa nawet do 2TB.
Możesz też łatwo rozbudować RAM z 8GB nawet do 32GB.

DUAL SSD 
       ROZBUDOWA RAM

DOMOWA NAPARWA DELL

Wsparcie techniczne w zaciszu domowym

Dzięki usłudze Domowej Naprawy Dell uzyskasz od nas natychmiastową pomoc w razie awarii. Twoim zgłoszeniem zajmiemy się już następnego dnia roboczego. Wyślemy części zamienne lub jeżeli wolisz naprawę na miejscu, otrzymasz ją nawet w ciągu 3 dni roboczych. Korzystaj z możliwości jakie daje ci Inspiron 15, nam zostaw resztę.

Gotowy do pracy w mniej niż sekundę

Zapomnij o długim procesie uruchamiania lub oglądaniu paska postępu. Inspiron 15 działa od razu, dzięki czujnikowi otwarcia pokrywy, a funkcja nowoczesnego trybu czuwania (Modern Stand By) sprawia, że jest gotowy do pracy nawet w trybie uśpienia. Dodatkowo, nie musisz martwić się o dostęp do źródła zasilania lub czekać wieczność aż naładuje się bateria, ponieważ dzięki ExpressCharge naładujesz ją od 0 do 80% w zaledwie godzinę.

CZUJNIK OTWARCIA POKRYWY 
       SZYBKIE ŁADOWANIE BATERII 
       NOWY TRYB CZUWANIA

DELL MOBILE CONNECT

Wszystkie zadania na jednym ekranie

Dzwoń, pisz SMS-y i odbieraj powiadomienia na laptopie za pomocą zaawansowanej, choć bardzo prostej w obsłudze funkcji Dell Mobile Connect. Wykorzystując ją bez problemów zintegrujesz komputer ze smartfonem z systemem iOS lub Android, dzięki czemu wyświetlisz zawartość telefonu na laptopie.

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka części zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego lub naprawa na miejscu nawet w ciągu 3 dni roboczych.

windows10-logo

dell-logo

intel-logo