windows10 dell-logo

Dell Inspiron 13 7000 2w1
Z SYSTEMEM WINDOWS 10

MISTRZ SWOBODNEJ INTERAKCJI

Oto laptop 13”, który wyznacza nowe standardy mobilności. Dostępny w dwóch wersjach: podstawowej Silver Edition i zaawansowanej Black Edition zapewnia ci niesamowity komfort użytkowania oraz swobodę interakcji. Możesz z nim zrobić wszystko co zechcesz, w dowolnej konfiguracji:

option-icons

Pracować na laptopie w domowym biurze

Używać jako tabletu z interaktywnym piórem

Oglądać seriale w wygodnej pozycji podstawki lub namiotu

laptop-img
ulepszony zawias aluminiowa obudowa

Fantastycznie
elastyczny

Obracany, składany, stawiany na obudowie, krawędziach lub… klawiaturze, 13-calowy Inspiron 2w1 z systemem Windows 10 elastycznie dopasowuje się do twoich potrzeb. Jego solidna aluminiowa obudowa, wytrzymały ekran oraz ulepszony zawias, pozwalający na ergonomiczne pochylenie klawiatury, są gotowe na każde wyzwanie.

Nowe, adaptacyjne sterowanie temperaturą korzysta z zaawansowanych algorytmów i akcelerometrów. Wykrywają one czy laptop znajduje się w dłoniach, na kolanach czy na biurku, w inteligentny sposób dostosowując profile termiczne do bieżącej sytuacji.

zawsze aktywne
pióro
w komplecie

Niezastąpione narzędzie pracy podczas prezentacji oraz w wielu innych okolicznościach, kiedy potrzebujesz zrobić szybkie notatki, dodać komentarze lub nanieść korekty bezpośrednio na ekranie. W wersji Black Edition jest dołączone do laptopa i chowane w zawiasie, gdzie na bieżąco ładuje się indukcyjnie. Dzięki temu masz je zawsze pod ręką, gotowe do pracy.

W wersji Silver Edition pióro nie wchodzi w skład zestawu, ale możesz dokupić kompatybilny model PN350M. Jest ono wyposażone w Microsoft Pen Protocol 1.5, który pozwala na łatwą interakcję bez konieczności parowania pióra z laptopem.

4096 punktów nacisku microsoft pen protocol 2.0

system operacyjny

Niebawem na rynek trafi system operacyjny Microsoft Windows 11. Przy zakupie tego sprzętu otrzymujesz możliwość bezpłatnego uaktualnienia obecnego systemu do wersji Windows 11. Plan wdrażania uaktualnień rozpocznie się pod koniec 2021 r. i potrwa do 2022 r. Konkretna data uaktualnienia zależy od urządzenia. Niektóre funkcje będą wymagać określonego sprzętu, po więcej szczegółów zajrzyj na https://www.microsoft.com/pl-pl/ windows/windows-11-specifications

odwzorowanie
kolorów 100% sRGB

Zgodność z tym międzynarodowym standardem, stosowanym w oprogramowaniu i sprzęcie, to pewność, że twoje zdjęcia, filmy czy projekty graficzne będą mieć te same kolory na komórce, laptopie i drukarce.

W praktyce oznacza to na przykład, że przygotowując wydruk swojej ulubionej fotografii możesz mieć pewność, iż będzie on taki sam jak obraz na ekranie.

tryb comfrot view jasność 300 NIT

komfort tkwi
w szczegółach

Elegancki, wąskoramkowy wyświetlacz Inspirona 2w1 o przekątnej 13,3” zapewnia komfort dla wzroku i niesamowite wrażenia wizualne w formacie 16:9. Wysoka jasność ekranu (aż 300 nitów) pozwala na bezproblemowe korzystanie z niego niezależnie od pory dnia i miejsca (w pomieszczeniu lub na zewnątrz).

Tryb ComfortView, będący unikalną cechą ekranów laptopów z serii 7000 z systemem Windows 10, gwarantuje ci ochronę wzroku podczas wielogodzinnej pracy czy nocnego oglądania filmów. U nas, w odróżnieniu od innych producentów, funkcja ta jest wdrożona na poziomie matrycy a nie aplikacji. Niby szczegół, a robi różnicę.

icon
thunderbolt 4 pełnowymiarowe porty

Home Office
z prawdziwego
zdarzenia

Wyobraź sobie, że twój mały laptop może być twoim wielkim centrum dowodzenia. Dzięki najszybszemu w historii złączu Thunderbolt 4 dodasz i połączysz w całość różne urządzenia peryferyjne Dell, takie jak: stacja dokująca, monitor, klawiatura.

Stworzysz sobie w ten sposób wygodne środowisko pracy, połączone z twoim laptopem zaledwie jednym kablem.

icon

bezproblemowa
integracja ze
smartfonem

Lubisz ułatwiać sobie życie? Skorzystaj z funkcji Dell Mobile Connect i sparuj swojego Inspirona 13 z systemem Windows 10 ze smartfonem, aby dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu na komputerze.

Zapomnij o plątaninie kabli czy skomplikowanych usługach pamięci masowej w chmurze. Dzięki funkcji Dell Mobile Connect, która tworzy bezpośrednie bezpieczne połączenie między laptopem a telefonem z systemem iOS lub Android, szybko przetransferujesz ulubione zdjęcia, filmy lub muzykę pomiędzy swoimi urządzeniami.

icon