NOWA GENERACJA URZĄDZEŃ 2w1

Najmniejszy laptop typu 2w1 marki Dell na platformie Intel® Evo™ to bestia wydajności zamknięta w bezdyskusyjnie pięknej formie. Jeśli nie lubisz się ograniczać w życiu czy w pracy, ta maszyna nowej generacji daje ci ponadprzeciętne możliwości.

PONADPRZECIĘTNA WYDAJNOŚĆ

Oto maszyna, która wyznacza nowe trendy rozwoju urządzeń 2w1. Będąc najmniejszym 13-calowym notebookiem tego typu w ofercie Dell, zapewnia jednocześnie 2,5-krotnie wyższą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją. W mniejszej o 8% obudowie kryje się potężna moc, napędzana procesorami Intel Core 11 generacji.

Dostępny z Windows 10 Home lub Windows 10 Pro, XPS 13 2w1 gwarantuje optymalne połączenie dobrze znanych ci funkcji i aplikacji z nowymi ulepszeniami, które pokochasz.

NIEWIARYGODNIE
DŁUGI
CZAS PRACY
NA BATERII

W nowym XPS-ie 2w1 wydajność idzie w parze z mobilnością. Niezależnie od tego czy potrzebujesz jej do pracy, grania czy oglądania seriali, masz wystarczająco wydajną baterię, aby czuć się swobodnie i komfortowo.

W opcji z naszym najlepszym panelem Ultra HD+ baterii wystarczy ci na ponad 10h korzystania z aplikacji biurowych lub nawet na 7,5h oglądania Netflixa. W konfiguracji z ekranem Full HD+ twój XPS 2w1 może wytrzymać bez ładowania analogicznie 17h i blisko 11h.

PRZEŁOMOWA INNOWACJA

W serii XPS udoskonalony ekran InfinityEdge jest po raz pierwszy dostępny w formacie 16:10, również w wersji 2w1. Oznacza to o 7% lepszy stosunek powierzchni ekranu do całego korpusu laptopa, a to z kolei zapewnia ci więcej miejsca do pracy oraz szersze pole widzenia: od krawędzi do krawędzi.

Ta przełomowa innowacja nie przeszkodziła nam w optymalnym ulokowaniu kamery w górnej ramce. Do niej także podeszliśmy nowatorsko. W nowym 4-częściowym obiektywie o średnicy zaledwie 2,25mm zastosowano więcej elementów niż w typowej kamerze internetowej, dzięki czemu jakość i ostrość obrazu są znacznie lepsze, nawet przy słabym oświetleniu.

SUPERSZYBKI INTERNET

BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA KILLER

Dzięki zaawansowanej technologii Wi-Fi 6 i teoretycznej przepustowości do 2,4 Gb/s karta sieciowa Killer AX1650 jest prawie trzykrotnie szybsza niż rozwiązania poprzedniej generacji. Pozwala to na priorytetowe przesyłanie strumieniowe transmisji wideo, komunikacji i gier w systemie, co w praktyce oznacza super szybkie i płynne korzystanie z Internetu.

OBUDOWA Z JEDNEGO BLOKU ALUMINIUM CORNING GORILLA GLASS 6

TWARDA SZTUKA

Obudowa laptopa XPS 13 2w1 jest wycinana z jednego bloku aluminium, co zapewnia jej znacznie większą wytrzymałość niż składanie z wielu elementów. Solidny a przy tym elegancki ekran, zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass 6 jest twardy oraz odporny na zarysowania czy uszkodzenia, na przykład spowodowane upuszczeniem.

PROFESJONALNE
HOME OFFICE

Wyobraź sobie, że twój mały XPS 2w1 może być twoim wielkim centrum dowodzenia. Dzięki technologii Thunderbolt 4 z obsługą zasilania i złączem DisplayPort, dodasz i połączysz w całość różne urządzenia peryferyjne Dell, takie jak: stacja dokująca, monitor, klawiatura.

Ponadto, korzystając z funkcji Dell Mobile Connect bez trudu sparujesz swojego XPS-a ze smartfonem, aby dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu na komputerze.

ZŁĄCZE THUNDERBOLT 4 DELL MOBILE CONNECT

SWOBODA
TWORZENIA

Masz wenę? Nie czekaj aż minie. Swobodnie pisz, rysuj, notuj bezpośrednio na ekranie. Dostępne w pakiecie z XPS-em 2w1 opcjonalne aktywne pióro Dell Premium możesz mieć zawsze pod ręką, wygodnie przyczepiane na magnes do obudowy laptopa. Dzięki bardzo wysokiej czułości nacisku (4096 pkt), małemu opóźnieniu oraz funkcji odchylania, pozwala ci ono na naturalne pisanie czy szczegółowe cieniowanie przy rysowaniu.

WYGODA DZIAŁANIA

Obcowanie z nowym konwertowalnym XPS-em 13 to nie tylko przyjemność dla oczu, ale także niesamowity komfort pracy. Bezramkowa klawiatura magnetyczna MagLev jest o 24% cieńsza od standardowej. Panel dotykowy został zwiększony aż o 19%, a wyświetlacz o 7% w stosunku do urządzeń poprzedniej generacji.

Konstrukcja zawiasów o zmiennym momencie obrotowym ułatwia otwieranie XPS-a jedną ręką oraz poprawia stabilność jego konstrukcji, również w ruchu i podczas obsługi ekranu dotykowego.