Dell INSPIRON 13 (5310)

laptop

Kompaktowy, ultralekki 13-calowy laptop

certyfikat

Certyfikat jakości Intel EVO

procesor

Procesor Intel 11. generacji serii H

hd

Doskonały ekran w dwóch wersjach do wyboru: Full HD+ lub 2,5 K


Nowy wymiar mobilności

Oto po mistrzowsku zaprojektowany, ultralekki i kompaktowy laptop, wyposażony w nowatorskie rozwiązania technologiczne. Sięgnij po pierwszy Inspiron 13 oparty o najnowsze procesory Intel z serii H i który posiada certyfikat Intel EVO!

13-CALOWY EKRAN Z MATOWĄ POWŁOKĄ 
     SUPERCIENKA OBUDOWA – 1,3 CM 
     ULTRA LEKKI – 1,2 KG

Mniejszy znaczy lepszy

Maksymalna smukłość (tylko 1,3 cm) plus maksymalna lekkości (tylko 1,2 kg!) to synonimy nowego Inspirona, idealnego towarzysza zawsze i wszędzie. To pierwszy od wielu lat 13-calowy Inspiron bez ekranu 2w1.

Między mobilnością a wydajnością

Oto premierowe wykorzystanie najnowszego procesora Intel z serii H w 13-calowym Inspironie. Gwarantuje on płynną pracę tym, którzy szukają mobilnych i lekkich laptopów do pracy zdalnej i kreatywnej. Procesor pozwala także na wielozadaniowość i szybkie przełączanie się pomiędzy aplikacjami.
A ponad to nowy Inspiron idealnie odpowiada na odwieczny dylemat: wybór między mobilnością za cenę słabszej wydajności lub wysoką wydajnością za cenę głośniejszej i krótszej pracy baterii. Procesor TDP na poziomie 35W to jest to!

INTEL CORE 11. GEN serii H

WYŚWIETACZ 16:10 
     EKRAN FullHD+ lub 2.5K

Obraz pełen jakości

…dzięki formatowi 16:10 i ultra wąskim ramkom. W efekcie niemalże cała dostępna powierzchnia jest wyświetlaczem. Przy wyborze Inspirona 13 należy wybrać albo ekran FullHD+ (1920 x 1200) albo 2.5 K (2560 x 1600 i z dużym zagnieżdżeniem pikseli na cal).

I praca, i rozrywka

Inspiron 13 to idealny partner w pracy i podczas czasu wolnego. Oto tylko kilka udogodnień: chroni twój wzrok (funkcja redukcji niebieskiego światła), matowa powłoka ekranu gwarantuje komfort pracy nawet w trudnych warunkach. Domowi kinomaniacy będą zachwyceni jakością obrazu: jasność 300 nitów, perfekcyjne 100% odwzorowanie kolorów sRGB oraz jakością dźwięku (funkcja Dell Cinema).

REDUKCJA ŚWIATŁA NIEBIESKIEGO 
     JASNOŚĆ 300 NITÓW 
     100% sRGB 
     DELL CINEMA

GWARANCJA JAKOŚCI INTEL EVO

Intel EVO: mistrzostwo i kropka

Nowy Inspiron 13 to znak jakości potwierdzony najwyższymi standardami technologicznymi, certyfikowany platformą Intel EVO.

W przystępnej cenie otrzymujesz laptopa, który jest bardzo wydajny (Intel 11. generacji), oferuje ponad 9 godzin pracy na baterii oraz posiada kartę bezprzewodową w standardzie Wi-Fi 6. Acha, i dzięki Intel EVO urządzenie jest gotowe do pracy natychmiast, w mniej niż sekundę.

Wydajność jakiej potrzebujesz

Dzięki innowacyjnemu podejściu do systemu chłodzenia, w tym zastosowaniu dwóch wentylatorów oraz dwóch ciepłowodów, możesz maksymalnie wykorzystać potencjał nowej technologii procesora Intel i sprawnie wykonywać kilka działań jednocześnie.

Dodatkowo, za sprawą funkcji inteligentnego chłodzenia laptop rozpoznaje położenie i w zależności czy pracujesz przy biurku czy trzymasz go na kolanach, odpowiednio zarządza chłodzeniem.

SYSTEM INTELIGENTNEGO CHŁODZENIA

PONAD 9H PRACY BATERII 
     FUNKCJA SZYBKIEGO ŁADOWANIA BATERII

Swoboda i wolność

Na nowy Inspironie 13 możesz pracować ponad 9 godzin, bez potrzeby ładowania. A jeśli już to dzięki funkcji szybkiego ładowania (ExpressCharge) naładujesz baterię od 0 do 80% w mniej niż godzinę! Jaki to komfort!

Mały rozmiar w wielkim stylu

Nowy Inspiron 13 to stylowy duet: minimalistyczna forma i nowoczesny design oraz wyjątkowa funkcjonalność. Dodatkowo, eleganckie wykończenie obudowy gwarantuje wytrzymałość, a szlifowane krawędzie touchpada komfort użytkowania.

Nie zabrakło także rozwiązań zwiększających komfort użytkowania: touchpada większy aż o 17,9% (w stosunku do poprzedniego modelu), większe klawisze, gwarantujące wygodniejsze pisanie, a podświetlanie i odporność na przypadkowe zachlapania ocali niejednego.

Warto także wspomnieć o testach wytrzymałościowych! Zawias został sprawdzony 20 000 razy, obudowa aż 25 000 razy, a klawiatura nie podda się nawet po 5 000 000 uderzeniach. Bądź spokojny i zaufaj jakości Dell.

ŁATWIEJSZA OBSŁUGA 
     ALUMINIUM W OBUDOWIE
     JAKOŚĆ DELL

2 ZŁĄCZA USB TYPU C THUNDERBOLT 4 A WRAZ Z NIMI: 
     -PODŁĄCZENIE MONITORA 1 KABLEM 
     -PODŁĄCZENIE KILKU MONITORÓW 
     -ULTRA SZYBKI TRANSER DANYCH 
     -INSPIRON 13 JAKO POWER BANK DLA SMARTFONA 
     -MOŻLIWOŚĆ NAŁADOWANIA INSPIRONA 13 POWERBANKIEM

Jedno urządzenie, wiele zastosowań

Dwa wyjątkowe i praktyczne złącza Thunderbolt 4 połączą cię ze światem: z dodatkowym monitorem, klawiaturą czy stacją dokującą. Złącze gwarantuje ci również szybki transfer danych, z prędkością nawet 40 Gb/s.
Padł telefon? Żaden problem dla Inspirona 13, nawet gdy jest wyłączony. Ewentualnie zrób z laptopa powerbank dla swojego telefonu.

Pełna gotowość w mniej niż 1 sekundę

Czujnik otwarcia pokrywy pozwala ci zacząć pracę natychmiast po podniesieniu klapy. Z kolei zwiększająca bezpieczeństwo, poufność i oszczędzająca czas funkcja szybkiego logowania (Windows Hello) pozwala na natychmiastowe logowanie się do systemu dzięki czytnikowi linii papilarnych.

CZUJNIK OTWARCIA POKRYWY 
     BEZPIECZNE LOGOWANIE BEZ HASŁA

Kompatybilny z telefonem

Dell Mobile Connect odpowiada za integrację nowego Inspirona 13 ze smartfonem z systemem iOS lub Android. Możesz dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu na komputerze. Dodatkowo, funkcja ta tworzy bezpośrednie bezpieczne połączenie między telefonem i komputerem.

Domowa Naprawa Dell

Wraz ze sprzętem otrzymujesz także poczucie bezpieczeństwa: system Domowej Naprawy Dell na wypadek awarii. Wysyłka części zamiennych? Naprawa na miejscu do 3 dni roboczych? Jesteśmy tu, aby pomagać.

DOMOWA NAPARWA DELL

WINDOWS 11

Najnowszy system Windows 11 – poczujesz różnicę!

Inspiron 13 jest przystosowany do aktualizacji na system Windows 11, więc możesz pracować w najnowszych standardach. Co otrzymasz? Nowy wygląd: mniej hałasu, bałaganu i chaosu, dzięki czemu system na nowo definiuje produktywność. Nowe funkcje: w Windows 11 można dzwonić, czatować i realizować plany w programie Teams, dzięki czemu nawiążesz kontakt z dowolną osobą bezpośrednio z komputera, niezależnie od systemu odbiorcy. Do tego ulubione zdjęcia, newsy ze świata, widżety ułatwiające wyszukiwanie treści, prognoza pogody, zadania do wykonania – zawsze w zasięgu wzroku na pulpicie nowego Inspirona 13.

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka częsci zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego
lub naprawa na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.