Dell Inspiron 14 5000 Ryzen Edition

laptop icon

Stylowa i ultra smukła linia

cable icon

Wielofunkcyjny port USB 3.2 typu C

repair icon

Możliwość rozbudowy RAM i Dual SSD


Kompaktowość na najwyższym poziomie

Poczuj się w pełni wolny. Dell Inspiron 14 5000 zamyka najnowszą technologię w smukłej oraz kompaktowej obudowie, którą zabierzesz ze sobą wszędzie. Dzięki niemu osiągniesz poziom pracy, który potrzebujesz.

ELEGANCKIE WZORNICTWO 

     ERGONOMICZNE WNĘTRZE 
     
     OBUDOWA PLATINUM SILVER

Nowoczesność, która urzeka

Nowy przenośny Inspiron 14 5000 urzeka swoim stylem i wykonaniem. Jego lekkość i wyważenie docenisz od pierwszego dotknięcia. Z wagą 1,4kg nie poczujesz go w plecaku. Smukła i minimalistyczna linia sprawi, że Inspiron zachwyca wyglądem, a ergonomiczna klawiatura oraz precyzyjny gładzik ułatwią codzienną pracę.

Wygoda, na którą zasługujesz

Inspiron 14 pozwala cieszyć się nową technologią na wiele sposobów. Innowacyjny zawias, który po otwarciu staje się jednocześnie podporą, umożliwi uzyskanie maksymalnej wydajności dzięki udrożnieniu kanałów wentylacyjnych, oraz zwiększy ergonomię użytkowania.

Najwyższej jakości materiały, będą ci towarzyszyć w każdym miejscu. Powiększony o 18% touchpad o gładkiej powierzchni spowoduje, że zapomnisz o myszce. Wygodna, podświetlana klawiatura z wyczuwalnym skokiem (1,3mm) umożliwi pracę bez najmniejszego zmęczenia w każdych warunkach.

ZAWIAS Z FUNKCJĄ PODPÓRKI 

     PODŚWIETLANA KLAWIATURA 
     
     WIĘKSZY TOUCHPAD

MATOWA POWŁOKA EKRANU WĄSKA RAMKA 

     SZEROKI KĄT WIDZENIA

Smukła obudowa, perfekcyjny obraz

Matowy wyświetlacz z rozdzielczością FHD, zajmujący niemal całość 14-calowej obudowy oraz perfekcyjnym odwzorowaniu kolorów zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Matryca WVA (Wide View Angle) gwarantuje szeroki kąt widzenia, a co za tym idzie możliwość komfortowego oglądania nawet przez 3 osoby jednocześnie.

Dopasowanie na miarę twoich potrzeb

Wiemy, że wraz z czasem twoje potrzeby mogą być większe, dlatego tworząc Dell Inspiron 14 5000 Ryzen Edition, zadbaliśmy o to, abyś z łatwością mógł rozbudować swój komputer, dopasowując go do swoich potrzeb.

Inspirona wyposażyliśmy w Dual SSD, umożliwiając podpięcie dwóch dysków SSD i rozbudowanie pamięci nawet do 2TB, tym samym zwiększając jego prędkość dwukrotnie. Możesz również powiększyć pamięć RAM z 8GB nawet do 32GB.

DUAL SSD 

     ROZBUDOWA RAM

Wi-Fi 6 DYSK SSD PCIe NVMe 

     ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY

Stały dostęp do sieci, bez względu na miejsce

Bez względu na to, gdzie jesteś Inspiron 14 zapewni ci doskonałą stabilność działania. Dzięki wyposażeniu go w szybki i cichy dysk półprzewodnikowy SSD, który jest bardziej odporny na wstrząsy niż twarde dyski, żadne warunki pracy nie są mu straszne.

Ważne spotkanie w trakcie podróży? Nie martw się o zasięg sieci. Komputer wyposażony został w technologię Wi-Fi 6, która zapewnia odpowiednią prędkość oraz zasięg i stabilność sieci internetowej w każdym miejscu.

Gotowy do działania

Mobilność Inspirona to nie tylko jego niewielka waga i rozmiar, ale również dodatkowe funkcje, w które go wyposażyliśmy. Dzięki czujnikowi zamontowanemu w pokrywie laptopa, będzie on gotowy do działania w krócej niż sekundę, zaraz po jej otwarciu. Komputer posiada również funkcję ExpressCharge, umożliwiającą naładowanie baterii od 0 do 80% w zaledwie godzinę!

EXPRESS CHARGE CZUJNIK OTWARCIA POKRYWY

Procesor AMD Ryzen z serii 4000 
     Karta graficzna Radeon

Niezawodny w pracy i w trakcie gry

Zależy Ci na płynności pracy, nawet w najcięższych warunkach? Inspiron 14 z łatwością poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi programami. Połączenie procesora AMD Ryzen serii 4000 oraz karty graficznej Radeon zapewnia odpowiednią moc działania zarówno w trakcie pracy, jak i podczas najtrudniejszych rozgrywek w twojej ulubionej grze.

Pomoc w trakcie awarii

Podczas korzystania z Inspirona 14 nie musisz się martwić, jeśli coś się stanie. Usługa Domowej Naprawy Dell gwarantuje wsparcie w trakcie awarii. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże zorganizować naprawę w twoim domu lub wyśle do Ciebie części zamienne – a to wszystko w ciągu 3 dni roboczych.

DOMOWA NAPRAWA DELL

WIELOFUNKCYJNY PORT USB TYPE-C DISPLAY PORT POWER DELIVERY

Komfort podczas pracy

Pracujesz na kilku monitorach? Żaden problem – wykorzystując stację dokującą Dell bez problemu podłączysz nawet kilka zewnętrznych ekranów. Inspiron posiada również wielofunkcyjny port USB typu C, obsługujący standard DisplayPort oraz pełniący funkcję zasilania. To oznacza, że w tym samym czasie możesz podłączyć dodatkowy monitor i ładować Inspirona 14.

Sparuj komputer ze swoim smartfonem

Teraz dzięki usłudze Dell Mobile Connect bez problemu sparujesz swój komputer z telefonami z systemem IOS lub Android, umożliwiając odbieranie powiadomień, wykonywanie połączeń czy pisanie SMS-ów bezpośrednio z poziomu laptopa. Aplikacja ta umożliwia również przeglądanie twojego smartfona na ekranie komputera.

Dell Mobile Connect to również doskonały sposób na zabezpieczenie twoich danych podczas pracy poza domem, ponieważ dzięki połączeniu ze smartfonem tworzy bezpieczne i bezpośrednie połączenie internetowe.

DELL MOBILE CONNECT

TRWAŁE ZAWIASY WYTRZYMAŁE KLAWISZE 

     SOLIDNA OBUDOWA

Sprawdzony w trudnych warunkach

Oddając w twoje ręce Inspirona 14 mamy pewność, że bez problemu dotrzyma ci kroku nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki testom wiemy, że komputer zniesie przez krótki czas temperatury nawet do 65°C! Niezły wynik, prawda? Ale to nie wszystko! Klawiatura zniosła w testach 5 milionów uderzeń i wcale nie zrobiło to na niej wielkiego wrażenia. Możesz być również spokojny o zawiasy obudowy – nie zawiodą cię przez wiele lat.

repair-icon

Domowa Naprawa Dell

Natychmiastowa pomoc w razie awarii. Wysyłka częsci zamiennych możliwa już następnego dnia roboczego
lub naprawa na miejscu w ciągu 3 dni roboczych.